3 szalone pomysły na prezent bożonarodzeniowy!

3 szalone pomysły na prezent bożonarodzeniowy!

3 szalone pomysły na prezent bożonarodzeniowy!

Wybranie odpowiedniego, niepowtarzalnego prezentu dla kogoś, kogo ledwo znasz lub znasz zbyt dobrze, jest prawdopodobnie najtrudniejszym zadaniem w historii. I czasami, po przejściu przez setki pomysłów na prezent, możesz po prostu zdecydować się na jakiś szalony pomysł i zakończyć swoje zmagania, zanim stracisz całkowicie zapał. A jeśli śmiech jest najlepszym lekarstwem, to odbiorcy tych świątecznych prezentów prawdopodobnie nigdy nie zachorują 😉

Teraz wszyscy możemy się zgodzić, że otrzymanie dobrze przemyślanego, kreatywnego prezentu to naprawdę przyjemne doświadczenie, ale nie każdy dostaje to, czego oczekuje! Dlatego nasza ekipa postanowiła przyjrzeć się niektórym z najbardziej nieoczekiwanych i zabawnych prezentów, jakie ludzie otrzymali w tym roku.

Od szalonych wybryków związanych z pakowaniem po inne ekscesy – ta lista zabawnych pomysłów na prezenty nie zawiedzie Cię, gwarantujemy. Jednak naszym osobistym faworytem jest prezent składający się z dwóch walizek, które 24-latek mieszkający z rodzicami dostał na Boże Narodzenie… ale… o tym więcej kiedyś indziej 😉 Ho ho ho!

#1 Prezent zmyłka

Szalony sposób pakowania! Masa zabawy, jeszcze więcej papieru do wyrzucenia. Zniecierpliwienie po 10 minutach, a na koniec? No właśnie – śmiech, czy łzy? 😉

#2 Zastanów się o co prosisz!

Jeśli prosisz swojego żartobliwego ojca o nowe „Beatsy” (tak, te słuchawki, a nie…), to bądź gotów na to co dostaniesz!

#3 Babciu mierz siły na zamiary!

Chyba każdy z nas miał ukochaną babcię, która starała się jak mogła, ale nie dawała rady, bądź zwyczajnie – była wręcz urokliwa w swojej nieporadności? Oj tak, piękne czasy. Nie zmienia to faktu, że powinniśmy docenić takie starania!

Podziel się!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest

1 komentarz na temat “3 szalone pomysły na prezent bożonarodzeniowy!”

Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *