Pomysł na niespodziankę dla wielbiciela kina

Pomysł na niespodziankę dla wielbiciela kina

Pomysł na niespodziankę dla wielbiciela kina

Którykolwiek spośród nas rozumie gościa która spędza godziny w kinie, ewentualnie na kanapie odtwarzając filmy w tv. Ta doskonała dla nas pani potrafi godzinami rozmawiać o naszych ulubionych filmach, aktorach, tudzież nawet pojedynczych historiach lub ścieżkach audio towarzyszącym filmom. Odpowiedź na pytanie co kupić takiej osobie podsuwa się praktycznie samo – postaw na prezent dla kinomana, dokładnie od specjalistów ze ZDRAP.to!

Sprawdzona atrakcja!

Co rzekniesz na suwenir, który nie wyłącznie niesie dużą frajdę, ale i super wygląda będąc świeżym wykończeniem wyposażenia lokum? Dźwięczy zachęcająco? Plakaty zdrapki od ZDRAP.to to prawdziwie interaktywny moduł oprzyrządowania apartamentu. Posiadacz plakatu nie tylko milutko przeżywa chwile zauważając następne tytuły, ale i umie odpowiednio radować się zdrapując ukryte pod zdrapką pola. Pod zdrapkami pochowane są przebojowe grafiki nawiązujące do któregokolwiek z tytułów. Poster po kompletnym zdrapaniu bezbłędnie pasuje do ram na obrazy dostępnych w najpopularniejszych marketach i może z chlubą wisieć na możliwej ścianie, w jakimkolwiek domu.

Polski owoc najwyższej jakości

Plakaty zdrapki z firmy ZDRAP.to to 100% polskie produkty. Projektowane przez łódzkie studio, publikowane w polskiej drukarni na rodzimym papierze. Stawiają na jakość przy zachowaniu kuszącej ceny. Gwarantujemy, że takie plakatu nie powstydziłby się żaden z Twoich kompanów, lub przyjaciół.

Podziel się!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest

Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *